Menü Schließen

Konkurs Debiutów Bybitowych World Series of Trading z pulą nagród 200 BTC

Kryptoński gigant giełdowy Bybit wprowadzi konkurs World Series of Trading z łączną pulą nagród w wysokości 200 BTC.

Bybit – singapurska kryptońska giełda instrumentów pochodnych – wprowadza nowy konkurs dla traderów o nazwie World Series of Trading (WSOT). Konkurs ten jest najnowszym na platformie katalogiem gier motywacyjnych mających na celu skłonienie klientów do doskonalenia swoich strategii przy jednoczesnej możliwości wygrania nagród.

W międzyczasie scena kryptopochodnych instrumentów pochodnych rozwija się wraz z rosnącą konkurencją pomiędzy giełdami. Platformy, które zdominowały rynek w ostatnich latach, widzą, że ich rywale mają większy udział w rynku, a inwestorzy poszukują usług, które oferują największą wartość.

WSOT: Najnowszy dodatek do kalendarza gier
Zgodnie z komunikatem prasowym udostępnionym Blockonomi w poniedziałek (6 lipca 2020 r.), Bybit ma zamiar uruchomić wydarzenie WSOT dla handlowców instrumentów pochodnych kryptograficznych z całego świata. Konkurs WSOT będzie się odbywał dwa razy w roku, The News Spy a jego pula nagród wyniesie 200 BTC (~1,86 mln USD) w tej pierwszej edycji.

W ramach oświadczenia prasowego, giełda instrumentów pochodnych kryptograficznych ujawniła również, że uczestnicy będą mogli skorzystać z 20% zniżki w opłatach transakcyjnych i bonusów Tether (USDT) w wysokości 9 400 USD. Konkurs odbędzie się podobno między 14 sierpnia a 31 sierpnia, a rejestracja będzie trwała do końca lipca.

Komentując potrzebę WSOT, dyrektor generalny Bybit Ben Zhou zauważył:

„World Series of Trading będzie głównym turniejem Bybit Games i kryptońskiego świata handlu“. W firmie Bybit wierzymy w znaczenie wzmacniania pozycji handlowców, którzy ucieleśniają siłę i pasję do handlu kryptograficznego. To rewolucyjne wydarzenie ma na celu promowanie ducha rywalizacji i fair play, a także kultywowanie koleżeństwa pomiędzy handlowcami derywatów kryptońskich z całego świata, aby stworzyć pozytywne zmiany w przestrzeni kryptońskiej“.

WSOT jest najnowszym wpisem do katalogu gier Bybit, w którym znajdą się zarówno popularne nazwiska w świecie handlu instrumentami pochodnymi, jak i legendy pokera. Według giełdy derywatów kryptońskich, konkurs będzie podkreślał ducha przejrzystości i fair play. W związku z tym rankingi uczestników turnieju będą opierać się na procentach zysków i strat, aby wyrównać pole gry.

Gry Bybit Games Incentivizing Crypto Derivatives Traders

Bybit będzie miał nadzieję, że WSOT okaże się jeszcze większym sukcesem niż BTC Brawl. W listopadzie 2019 roku Bybit zadebiutował międzynarodowym konkursem na kryptograficzne instrumenty pochodne, w którym o pulę 100 nagród BTC walczyło ponad 7000 traderów.

W tym czasie konkurs był otwarty dla inwestorów, których pula nagród wynosiła wówczas minimum 0,05 BTC. Konkurs odbył się w okresie, w którym Bybit przekroczył 4B dolarów w dziennych obrotach w okresie krótszym niż rok od rozpoczęcia działalności. Sukces Bybita był zgodny z eksplozją handlu instrumentami pochodnymi na bazie kryptografii, która miała miejsce w Singapurze.

W momencie pisania, otwarte zainteresowanie kontraktami terminowymi na Bitcoin (BTC) na Bybit wynosi około 320 mln dolarów na podstawie danych z kryptoanalitycznej platformy analitycznej Skew. Bybit jest obecnie jedną z największych na świecie usług w zakresie handlu instrumentami pochodnymi na bazie kryptografii.

Dzienny wolumen obrotu kontraktami terminowymi BTC na Bybit wynosi około 715 mln dolarów, przy czym łączny wolumen obrotu stale rośnie od początku lipca. Rośnie również otwarte zainteresowanie, przekraczając granicę 350 mln dolarów.

Handel derywatami kryptograficznymi nadal zyskuje na znaczeniu, a rynek rozwija się w kilku krajach. Platformy coraz częściej konkurują ze sobą, aby zaoferować klientom najlepsze kontrakty terminowe, opcje, kontrakty perpetual i inne instrumenty handlowe. Na początku czerwca Bybit umożliwił zakupy produktów kryptograficznych za pomocą kart debetowych i kredytowych, aby zaoferować swoim klientom szybsze transakcje fiat on-ramps.

Jak wcześniej informowała spółka Blockonomi, wolumen obrotu instrumentami pochodnymi opartymi na kredytach kryptograficznych w pierwszym kwartale 2020 r. wyniósł 2 T USD, co stanowi prawie jedną czwartą 8,8 T USD odnotowanych na całym rynku kryptograficznym w tym okresie.